Hoşgeldiniz, lütfen üye girişi yapın
E-posta adresiniz ve şifrenizle sitemize giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyorsanız buraya, henüz http://vitrinmarket.com'a üye olmadıysanız buraya tıklayınız.
Şifrenizi mi Unuttunuz?

E-posta adresinizi girdiğinizde, şifrenizi değiştirebilmeniz için link E-posta adresinize gönderilecektir.

Fırsatı Tekrar İstiyorum

Yardım

Her Türlü sorunuz için;

Ürünüm Ne Zaman Elime Geçer?

Satışlarımız stoktan yapılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürün bulunduğunuz uzaklık mesafesine göre 3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Ürünüm Hasarlı Çıktı! Ne Yapabilirim?

Bazı ürünler sevkiyat sırasında hasar görebilmektedirler. Bu tamamen sevkiyatı gerçekleştiren şirketlerin sorumluluğundadır. Ürünlerinizi teslim aldığınızda mutlaka kurye görevlisi yanında sağlamlığını kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar tespit ettiğinizde kurye görevlisine tutanak tutturarak tarafımıza geri iade ediniz. Ürün elimize ulaştığında gerekli değişim şirketimiz tarafından yapılacaktır.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Ürünümü İade Etmek İstiyorum

Memnun kalmadığınız ürünleri fatura kesim tarihinden sonraki 7 gün içerisinde tarafımıza geri iade edebilirsiniz. Geri iade şart ve koşullarımız hakkında detaylı bilgi almak için alt kısımda bulunan İade Şartları bağlantısına göz atınız.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Hediye Çekimi Nasıl Kullanabilirim?

Hesabınıza tanımlanan hediye çekleri, siparişinizi tamamladıktan sonra ki ödeme sayfasında genel toplam alanına indirim olarak sunulmaktadir. Her bir ürün için 1 TL indirim kullabilirsiz. 1 adet ürün satın aldığınızda hediye çekinizi kullanmak isterseniz, ödeme sayfası genel toplam alanında 1 TL indirim uygulanır. 5 adet ürün satın aldığınızda ise yine aynı alanda 5 TL indirim uygulanır. Hediye çeki kumbara bakiyenizi takip etmek için Hesabım sayfasında sayfanın sol alanında bulunan Hediye Çekleri alanına göz atabilirsiniz. Hediye çekinizi kullanmak istemiyorsanız ödeme sayfası genel toplam alanında Hediye Çeki İndirimi kutucuğunu işaretlemeniz yeterlidir.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kargo Teslimat Fiyatları Ne Kadar?

Kargo teslimat fiyatları ortalama KDV dahil 4.9 TL'dir fakat bu fiyat bazen ürünün desi ve ağırlığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Ödemenizi kapıda ödeme seçeneği ile yapmış iseniz +5,00 TL kapıda ödeme hizmet bedeli ile birlikte toplam 9.9 TL talep edilmektedir.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kargo Tahsilat Bedeli Nedir?

Kargo tahsilat bedeli, hizmeti sunan kargo şirketleri tarafından talep edilen bir hizmet bedelidir. Kargo şirketleri kargo taşımacılık bedeli ile ödeme aracılığı hizmetini ayrı bir şekilde faturalandırmaktadır. Bu bedel kesinlikle şirketimiz tarafından talep edilen bir bedel değildir. Şirketimiz çok düşük kar oranları ile hizmet sunduğu için tüm maliyetleri son kullanıcıya fatura etme zorunluluğundadır.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Sattığınız Ürünlerin Garantisi Var mı?

Sattığımız tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Arızalı çıkan ürünlerinizi tarafımıza göndermeden önce Müşteri Hizmetleri alanından yazılı olarak bizimle temasa geçmeniz gerekmektedir.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Fiyatlar Neden Bu Kadar Düşük?

VitrinMarket.com size günlük fırsatlar sunan bir kuruluştur. Fırsat sitesi adı altında hizmet verebilmemiz için gerçek anlamda kullanıcılarımıza uygun fırsat fiyatları sunmamız gerekmektedir. Tedarikçilerimiz ile anlaşırken bunu kendilerine bilgilendiriyoruz ve onlara yüksek satış oranları vadediyoruz. Böylelikle fırsata sunduğumuz ürünler çok fazla müşterimiz tarafından ilgi görüyor ve daha az kar oranları ile daha çok satış yaparak sürümden kazanç elde etmiş oluyoruz. Böylece hem tedarikçilerimiz, hem sizler, hem de bizler bu durumdan memnun kalıyoruz.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyorsunuz?

Gönderilerimiz Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Fakat bazı durumlarda iş ortağı kargo şirketimizin sevkiyat alanını kapsamadığı bölgelere (AT Dışı) gönderilerimiz PTT Kargo ile yapılabilmektedir.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Kargom Şuan Nerede?

Tam zamanlı kargo takibinizi yapabilmeniz için kısa süre içerisinde sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo durumunda bunu belirteceğiz. Biz, sizlerin kargo takibini kolaylıkla yapabileceğiniz yeni yazılımımızı geliştirene kadar bize hizmet numaralarımızdan ulaşarak veya Müşteri Hizmetleri sayfamızdan Ticket oluşturarak kargo durumunuzu sorgulayabilirsiniz.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

E-Posta Aboneliğimi Sonlandırabilir miyim?

Tabi ki. VitrinMarket.com, her gün sizi yeni kampanyalardan haberdar olabilmeniz için günlük bültenler gönderiyoruz. Size gelen bülten emaillerinde en alt alanda yer alan "firsatlarindan faydalanmak istemiyorsaniz buraya tiklayarak e-posta bülten aboneliginizi sonlandirabilirsiniz" alanını tıklayarak bülten aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. Veya VitrinMarket.com hesabınıza giriş yaparak SMS ve Email bülten abonelik ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Ürünüm Neden Gelmedi / Gecikti ?

Bu durumun 4 temel nedeni bulunuyor.

1. si, kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerin doğruluğunu teyit etmemiz gerekiyor. Bu nedenle müşteri temsilcilerimiz belirtmiş olduğunuz telefon numarası ile sizinle iletişim kuracaklardır. Telefonunuz belirli nedenlerden dolayı ulaşılamaz durumda ise bir kaç denemeden sonra siparişiniz iptal edilerek tarafınıza e-posta ile bilgilendirme yapılır.

2. si, bazı ürün stokları hızla tükenebilmektedir. Bu gibi durumlarda önceliği kredi kartı ile alışverişini gerçekleştiren müşterilerimize veriyoruz.

3. sü, AT (Dağıtım Alanı) dışı adresler. Anlaşmalı kargo şirketlerimiz bazı köy, kırsal kesim vb. bölgelere dağıtım yapamamaktadır. Bu gibi durumlarda kargolarınız alternatif kargo şirketleri ile gönderilir. AT dışı gönderiler uzun yol mesafesi ile hesaplandığında ortalama 15 günü bulabilmektedir.

4. sü, çok fazla ürün çeşiti bulunan siparişler; Bazı ürünlerde geçici olarak tedarik problemleri yaşayabiliyoruz. Sepetinizde birden fazla ürün var ise ve bu ürünlerden herhangi birinde tedarik sorunu yaşanıyor ise daha fazla kargo maliyeti oluşturmamak için ürünlerinizi bir süre bekletiyoruz. Bu durum genellikle kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde yaşanmaktadır. Kredi kartı ile verilen siparişlerde bekleme süreci en fazla 1 hafta sürmektedir. 1 hafta sonunda ürün tedarik edilememişse mevcut stoğumuzda olan ürünlerin gönderimi gerçekleştirilir. Tedarik aşamasında olan diğer ürünleriniz ise stoklarımıza girdiği an ücretsiz kargo ile tarafınıza teslim edilir. Kapıda ödeme yöntemiyle verilen siparişlerde ise bekleme süreci 1 haftadır. 1 hafta süreç sonucunda müşteri temsilcilerimiz tarafınıza ulaşarak son durum hakkında bilgi verirler ve sizin vereceğiniz karar doğrultusunda gönderiniz gerçekleştirilir.

Siparişinizin çok fazla zaman aşımına uğradığını düşünüyorsanız bizimle Müşteri Hizmetleri sayfasından iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.


- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

Ürünüm Eksik Geldi! Ne Yapmalıyım?

Bu gibi durumlarda kesinlikle ürününüzü teslim eden kurye görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir.

Talebiniz doğrultusunda kurye görevlisinin tutanak tutması zorunludur ve herhangi bir itiraz hakkı yoktur.

Tutanak tutturulması bu gibi durumlarda en önemli husustur. Sonrasında üyelik hesabınıza giriş yaparak bizimle Müşteri Hizmetleri sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.

- Bu bilgi size yardımcı oldu mu?

 • 2'li Dudak Tasarımlı Diş Macunu Sık...

  Fırsat Başlamadı.

  indirim
  %33

  5.90 TL

  3,90 TL

  • 2'li Oyun Seti Tombala Kızmabirader...

   Fırsat Başlamadı.

   indirim
   %44

   10.90 TL

   6,00 TL

   • 2 Adet Pilli Mum...

    Fırsat Başlamadı.

    indirim
    %40

    19.90 TL

    11,90 TL

    • 2 Parça Zar Tuzluk Ve Biberlik Takı...

     Fırsat Başlamadı.

     indirim
     %37

     26.90 TL

     16,90 TL

     • 24 Adet Kutusunda Muffin Kağıt Kaps...

      Fırsat Başlamadı.

      indirim
      %28

      27.90 TL

      19,90 TL

      • 20 Gözlü Ayna Hediyeli Kapı Arkası ...

       Fırsat Başlamadı.

       indirim
       %34

       45.90 TL

       29,90 TL